Młodszy Specjalista ds. Projektowania i Transformacji Usług IT - Globalne aplikacje produkcyjne

KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.O firmie

KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 3

Mielec

Firma KIRCHHOFF Automotive poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy w zakładzie w Mielcu:
Młodszy Specjalista ds. Projektowania i Transformacji Usług IT ( Globalne aplikacje produkcyjne)

Podstawowe Zadania:

  • Administracja systemem klasy MES
  • Wdrażanie nowych rozwiązań
  • Troubleshooting
  • Nadzór nad bazami danych MS SQL
  • Rozwijanie istniejącego systemu raportowania
  • Raportowaniu wykonanych zadań i ich zagrożeń
  • Angażowaniu się w globalną strategię IT

Twój Profil:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe informatyczne
  • Podstawowa znajomość zapytań SQL
  • Podstawowa znajomość zapytań PHP
  • Dyspozycyjność
  • Rzetelność i komunikatywność
  • Umiejętność organizowania własnej pracy z wykorzystaniem nowoczesnych środków przepływu informacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Nasza Oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Intersująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Świadczenia świąteczne (Wielkanoc/Boże Narodzenie)
  • Świadczenie wakacyjne oraz dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając na przycisk Aplikuj na dole ogłoszenia.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec.

Na podany adres e-mail: [email protected] może Pani/Pan kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy