Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. projektowania materiałów POS

MaspexO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wadowice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Osoba, będzie odpowiedzialna za projektowanie, zaplanowanie i analizę efektywności wdrażanych materiałów POS.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • projektowanie i prototypowanie materiałów POS oraz innych form komunikacji w sklepie
  • wdrażanie, monitorowanie i analiza efektywności wdrażanych narzędzi ekspozycyjnych
  • współpraca w tworzeniu planów promocyjnych w obszarze wsparcia działań materiałami ekspozycyjnymi
  • praca z dostępnymi programami zarządzania materiałami i efektywnością
  • współpraca z innymi działami firmy
  • briefowanie i współpraca z agencjami projektującymi materiały

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz pokłady kreatywnego i nieszablonowego myślenia
  • potrafisz wyciągać wnioski z przeprowadzonych działań
  • jesteś dociekliwy i np. zastanawiasz się co kieruje ludźmi w trakcie zakupów i co decyduje
    o zawartości ich koszyka
  • potrafisz sprawnie planować i organizować, a praca w wielu zadaniach to dla Ciebie wyzwanie
  • masz doświadczenie w projektowaniu, fotografii, kompozycji lub pracy w agencji reklamowej
  • znasz w praktyce programy pakietu Office - zwłaszcza Excel i PowerPoint
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

ZAPEWNIAMY:

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy, w Wadowicach z markami,
    po które sięgają miliony konsumentów
  • możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole, który chętnie dzieli się swoją wiedzą
  • rozwój kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu marketingu handlowego, projektowania, shopper marketingu
  • programy szkoleń i kursy językowe
  • niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop
  • pakiet benefitów m.in. opiekę medyczną LUX MED i karta Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy