Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Promocji

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Gdańska 15

Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja akcji promocyjnych
  • Opracowywanie regulaminów oraz konfiguracja w systemie akcji promocyjnych
  • Rozliczanie promocji
  • Przygotowanie raportów oraz analiz efektywności podjętych działań
  • Zarządzanie materiałami reklamowymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętność współdziałania w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, dużej firmie
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie

Do współpracy z polskimi i zagranicznymi spółkami Grupy Kapitałowej Inter Cars poszukujemy kandydatów do pracy w Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. na stanowisku:

Wejdź na www.intercars.eu

Młodszy Specjalista ds. Promocji, Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)