Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom

ALIOR BANK

  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza pism skierowanych do Banku z policji/prokuratury/sądu pod względem zwolnienia z tajemnicy bankowej,

  • przygotowanie odpowiedzi do właściwych organów,

  • zapisywanie na nośniki danych i wysyłanie nagrań z monitoringu na żądanie policji/prokuratury/sądu,

  • regularne raportowanie, archiwizowanie i prowadzenie rejestrów według standardów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: prawo, bezpieczeństwo, administracja),

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia i zdolność szybkiego uczenia się,

  • posiadasz dobre zdolności interpersonalne,

  • jesteś dyspozycyjna/y,

  • jesteś samodzielna/y w działaniu i efektywnej organizacji pracy,

  • jesteś dokładna/y i rzetelna/y,

  • dobrze znasz MS Office ( Word, Excel).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop