Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza pism skierowanych do Banku z policji/prokuratury/sądu pod względem zwolnienia z tajemnicy bankowej,
  • przygotowanie odpowiedzi do właściwych organów,
  • zapisywanie na nośniki danych i wysyłanie nagrań z monitoringu na żądanie policji/prokuratury/sądu,
  • regularne raportowanie, archiwizowanie i prowadzenie rejestrów według standardów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: prawo, bezpieczeństwo, administracja),
  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia i zdolność szybkiego uczenia się,
  • posiadasz dobre zdolności interpersonalne,
  • jesteś dyspozycyjna/y,
  • jesteś samodzielna/y w działaniu i efektywnej organizacji pracy,
  • jesteś dokładna/y i rzetelna/y,
  • dobrze znasz MS Office ( Word, Excel).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom, Pilotów 2, Prądnik Czerwony, Kraków