Młodszy specjalista ds. przetargów

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Masz doświadczenie w administracji oraz myślisz analitycznie? Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim? Jeżeli tak! To szukamy właśnie Ciebie! Prześlij CV.

Młodszy specjalista ds. przetargów [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: /442/03/2020/AM/50908
zadania
  • analiza rynku przetargowego i selekcja przetargów odpowiadających asortymentowi firmy
  • weryfikacja i gromadzenie potrzebnych dokumentów do złożenia oferty przetargowej
  • koordynowanie zamówień publicznych w placówkach służby zdrowia
  • sporządzanie dokumentacji przetargowej, odpowiedzialność za terminowe składanie ofert
  • współpraca z dostawcami
  • bieżąca pomoc przedstawicielom medycznym w ich codziennej pracy
  • kontakt z Urzędem Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w zakresie rejestracji wyrobów medycznych
  • raportowanie i tworzenie analiz
oczekujemy
  • wykształcenie wyższe (przedostatni / ostatni rok studiów)
  • min.6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i Ustawy o Wyrobach Medycznych

oferujemy
  • umowę o pracę okres 6 miesięcy za pośrednictwem agencji z możliwością długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy
  • lokalizacja siedziby firmy Ursynów
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy