Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Przetargów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aspen Polska Sp. z o.o.

    Aspen Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma farmaceutyczna do swojego biura w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad ogłaszanymi przetargami w ramach przydzielonego obszaru geograficznego
    • Przygotowywanie finalnych ofert przetargowych zapewniając ich zgodność z SIWZ, regulacjami prawnymi oraz wytycznymi firmy
    • Opracowywanie wyjaśnień i uzupełnień do ofert oraz koordynacja obiegu dokumentów
    • Analiza merytoryczna i dbanie o kompletność finalnych umów handlowych oraz zabezpieczenia interesów firmy
    • Opieka nad wszystkimi klientami instytucjonalnymi, w ramach przydzielonego obszaru geograficznego, zapewniając im dostęp do aktualnej oferty handlowej
    • Bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi usług

    Wymagania stanowiska:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży farmaceutycznej)
    • Praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych
    • Praktyczna, bardzo dobra znajomość komputera: środowiska Windows i pakiet MS Office (Excel)
    • Odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i etyczność w działaniu
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, wysokie standardy pracy oraz umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność panowania nad emocjami w sytuacjach stresowych
    • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji
    • Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu
    • Szybkość uczenia się i umiejętność radzenia sobie z nowymi sytuacjami
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w zakresie powierzonych obowiązków
    • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i miłej atmosferze
    • Różnorodność wykonywanych zadań
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej organizacji
    • Stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
    • Pakiet medyczny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Pracowniczy Program Emerytalny

    Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."