Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. przetwarzania danych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hedgepole (Polska) Sp. z o. o., to oddział szwajcarskiej firmy, HedgePole AG, która aktywnie uczestniczy w sektorze alternatywnych funduszy inwestycyjnych.

    Dostarczamy wysoce wyspecjalizowane usługi zbierania i przetwarzania danych dla inwestorów i zarządzających funduszami hedge w światowych centrach finansowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    (Młodszy) Specjalista ds. przetwarzania danych

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca aktualizacja bazy danych o dostępne dane funduszy
    • zatwierdzanie oraz sprawdzanie poprawności wpisów w systemie
    • pozyskiwanie informacji dotyczących aktualnych wyników funduszy
    • regularny kontakt z administratorami i managerami funduszy
    • analiza i przetwarzanie dokumentów emisyjnych.

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, dobra znajomość mile widziana
    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • chęć do pracy z liczbami
    • dokładność i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office.

    Oferujemy:

    • szkolenia z zakresu wiedzy dotyczącej funduszy inwestycyjnych
    • atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery w firmie
    • konkurencyjne zarobki oraz system premii i pakiet dodatkowych benefitów
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
    Aplikacje pisemne (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o ustosunkowanie się w dokumentach aplikacyjnych do stawianych oczekiwań oraz dołączenie oświadczenia: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016)”.

    Administratorem danych osobowych jest HedgePole (Polska) Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, 60-324 Poznań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych. Niezależnie od powyższego, przysługuje również Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HedgePole (Polska) Sp. z o. o.”.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.