Młodszy Specjalista ds. Przetwarzania i Udostępniania Danych

Kasa Stefczyka

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój wewnętrznych baz danych organizacji, w tym hurtowni danych

  • Projektowanie i utrzymanie systemu integracji danych (ETL)

  • Tworzenie oraz automatyzacja procesów raportowych (SQL)

  • Projektowanie, tworzenie, utrzymanie modeli baz danych

  • Opracowywanie oraz tworzenie rozwiązań systemowych monitorujących oraz podnoszących jakość danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie, preferowani kandydaci po studiach (lub w trakcie) na kierunkach informatyka, matematyka, fizyka, ekonomia lub pokrewne

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL

  • znajomość zagadnień baz danych

  • znajomość SQL w stopniu przynajmniej podstawowym

  • j. angielski – w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • osoba systematyczna i dokładna, sumienna oraz komunikatywna, otwarta na pracę w zespole, chętna do uczenia się i poznawania nowych technologii

Mile widziane

  • znajomość platformy .NET, języka C#

  • podstawowa znajomość repozytorium Git

  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem finansowym

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w ciekawych projektach dot. budowy oraz rozwoju hurtowni danych

  • pracę w zespole profesjonalistów, w twórczej atmosferze

  • pełne wsparcie i pomoc Zespołu we wdrożeniu

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • możliwość rozwoju

  • dofinansowanie śniadań i obiadu w naszym firmowym bufecie

  • dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne