Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Ofert/ Kosztorysant

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności;

  • Sporządzanie przedmiarów robót budowlanych;

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert;

  • Samodzielne przygotowanie ofert w zakresach ogólnobudowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - budownictwo lub architektura;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów;

  • Praktyczną znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Konsekwencja i skuteczność osiągania zamierzonych celów;

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz planowania działań;

  • Kreatywność;

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin