Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji

VPK Packaging Polska Sp. z o.o.

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena potrzeb zgłaszanych przez Przedstawicieli Handlowych i Dział Obsługi Klienta

  • Zapoznanie się z wytycznymi klientów

  • Obsługa plotera tnącego w celu wykonania prototypów

  • Przekazanie opracowanych prototypów do akceptacji klienta

  • Odznaczanie statusu zaakceptowanych wzorów w systemie

  • Odbiór nowych narzędzi do produkcji opakowań i informowanie dz. Planowania o ich dostępności do produkcji

  • Definiowanie ścieżki procesu produkcji kartonów klapowych z uwzględnieniem możliwości parku maszynowego

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji systemu zarządzania

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie regulaminów, przepisów BHP

  • Dbałość o stan techniczny narzędzi i urządzeń działu

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Microsoft Office, Excel

  • Zaangażowanie i komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość systemu SAP

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny

  • Pakiet szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma VPK Radomsko - producent opakowań z tektury falistej - należący do grupy VPK Packaging NV.

Przewiń do profilu firmy