Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

ENERGOP SP. Z O.O.O firmie

  • Sochaczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Opis stanowiska:

- wprowadzanie danych z dokumentacji technicznej do bazy danych,

- nadzór nad dokumentacją techniczną,

- tworzenie zestawień tabelarycznych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- zaangażowanie,

- otwartość na zdobywanie nowych umiejętności,

 - znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel, znajomość Auto Cad             będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy