Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji

Pilkington

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zleceń do systemu

  • Weryfikacja poprawności wprowadzanych zleceń i dostępności surowców

  • Weryfikacja możliwości wykonania zleceń pod kątem technicznym i czasowym

  • Bieżąca kontrola stanu surowców oraz realizacji planu produkcyjnego

  • Raportowanie dzienne i tygodniowe odchyleń produkcyjnych, stopnia realizacji planu produkcji, ilości przyjętych zleceń

  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (drukowanie metek, planów, transfery plików)

  • Określanie potrzeb zakupowych na surowce i współpraca z magazynem przy zamawianiu surowców

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi

  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne lub w trakcie studiów

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność obsługi programu AutoCad lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych (np. dodatek świąteczny, opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich)

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska

  • Możliwość angażowania się w działania wspierające lokalne społeczności

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy