Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.O firmie

  • Strażacka 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Strażacka 58

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP,

  • bieżące śledzenie i koordynacja zamówień (terminów produkcji, terminów dostaw),

  • kontakt z klientem wyjaśnianie niejasności dokumentacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub inżynierskie (lub student ostatniego roku), mile widziane wykształcenie o profilu inżynieria sanitarna,

  • umiejętności matematyczne (objętości, kąty, rzędne),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (np. projekty sieci sanitarnych lub budowlanych),

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • dokładność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych,

  • możliwość poznania procesów produkcji prefabrykatów betonowych,

  • możliwość wewnętrznego awansu.

Produkujemy prefabrykaty dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej i deweloperskiej. Jesteśmy liderem w swoim segmencie rynku i mamy ambitne plany rozwojowe. Na rynku krajowym jesteśmy obecni od 30 lat.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Warszawie, Rembertowie poszukujemy pracowników na stanowisko: Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać telefonicznie pod numerem 607053816 w godzinach: 7.00 – 19.00.