Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Publikacji

Autohero Polska Sp. z o.o.

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Publikacja ogłoszeń na firmowej stronie oraz platformach ogłoszeniowych, w tym:

  • obróbka zdjęć produktów zgodnie z wytycznymi,

  • tworzenie treści, materiałów graficznych i materiałów wideo promujących produkty.

  • Dbanie o spójny wizerunek produktu na rynku.

  • Współpraca z działem handlowym oraz centralą w Niemczech.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obróbki zdjęć i znajomość programów graficznych (Photoshop / DV Resolve).

  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu G-suite / MS Office.

  • Zainteresowanie branżą samochodową.

  • Doświadczenie w zarządzaniu ogłoszeniami i ofertą produktową - niekoniecznie w branży motoryzacyjnej - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres. W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Jako Młodszy Specjalista ds. publikacji samochodów używanych (Junior Ad Performance Manager), będziesz zajmował się publikacją oferty firmy w internecie, a także obróbką materiałów Photo&Video. Swoją pracą przyczynisz się do dbania o wizerunek produktu w przestrzeni internetowej. Jeżeli potrafisz obsługiwać programy graficzne, a motoryzacja jest Twoją pasją, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!