Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej / Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Skuteczni Eksperci, Dynamiczna Kadra i Zespoły skoncentrowane na celach to tylko niektóre z naszych cech. Działamy prężnie od ponad 17 lat i stale rozwijamy skrzydła usług księgowych, HR – owych i podatkowych na najwyższym poziomie.

    OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA/-TKI NA STANOWISKO:

    (Warszawa)
    Miejsce zatrudnienia: Warszawa

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziani studenci IV,V roku lub kierunków niestacjonarnych o profilu ekonomicznym/matematycznym,
    • mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu/analiz ekonomicznych,
    • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
    • dobra znajomość MS Excel,
    • mile widziana znajomość systemu klasy ERP,
    • zdolności analityczne, komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu,
    • analizowanie kosztów Oddziału,
    • analizowanie rentowności prowadzonych kontraktów,
    • analiza odchyleń wykonania od prognoz,
    • ocena efektywności projektów inwestycyjnych,
    • kalkulacja stawek kontraktów oraz rezerw na koszty i przychody,
    • szkolenie kadry menadżerskiej z zakresu rachunku zarządczego i struktury kosztowej.

    Proponujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin (1 etat) w oparciu o umowę o pracę,
    • współpracę ze stabilnym i renomowanym pracodawcą,
    • odpowiedzialne, merytoryczne stanowisko,
    • rozwój zawodowy m.in. poprzez zadania oraz szkolenia merytoryczne,
    • system motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, itp.),
    • dobrą atmosferę współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Business Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Antoniego Słonimskiego 6 (dalej Impel Business Solutions Sp. z o.o.).

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Business Solutions Sp. z o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

    Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

    Inspektor Ochrony Danych:

    Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: [email protected]

    Impel Business Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Antoniego Słonimskiego 6