Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej

IMPEL Business SolutionsO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Impel Business Solutions Sp. z o.o. – jedna ze spółek Grupy IMPEL - poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków na stanowisku:
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu,
  • analizowanie kosztów Oddziału,
  • analizowanie rentowności prowadzonych kontraktów,
  • analiza odchyleń wykonania od prognoz,
  • ocena efektywności projektów inwestycyjnych,
  • kalkulacja stawek kontraktów oraz rezerw na koszty i przychody,
  • szkolenie kadry menadżerskiej z zakresu rachunku zarządczego i struktury kosztowej.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP,
  • umiejętności prostego opisywania złożonych procesów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • minimum roczne doświadczenie w kontrolingu lub księgowości.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług outsourcingowych,
  • możliwości nauki i rozwoju zawodowego,
  • udział w projektach zmierzających do usprawnienia procesów biznesowych w spółce,
  • poznanie nowoczesnych technologii i narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów, Lean Management,
  • możliwość zdobycia wiedzy i certyfikatów Lean Management,
  • szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki książek i multimediów,
  • możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne