Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. raportów i analiz

AMOCARAT sp. z o.o.O firmie

  • Czaniec (pow. bielski)

    Czaniec (pow. bielski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu analiz, raportów, prezentacji

  • Wsparcie Działu Analiz w sprawach bieżących, raporty cykliczne

  • Współpraca przy tworzeniu narzędzi wspierających proces sprzedaży

  • Prezentowanie i raportowanie analizowanych danych (Power BI, Excel, PowerPoint)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków

  • Samodzielność, dokładność, terminowość i staranność w wykonywaniu obowiązków

  • Chęć samorozwoju

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość SQL oraz Power BI

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę od poniedziałku do piątku (pełny etat)

  • Możliwość rozwoju (szkolenia)

O nas

Amocarat Sp. z o.o. z siedzibą w Czańcu, jest wiodącym producentem, wyróżniającej się na rynku bieliźniarskim marki OBSESSIVE. Działamy na rynkach międzynarodowych. Na swoim koncie posiadamy wiele sukcesów i wyróżnień.