Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. raportów i analiz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

    Miejsce Pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie finansowych raportów, zestawień i analiz na potrzeby spółki
    • Analiza i interpretacja wyników, raportowanie ich bezpośrednio do Zarządu
    • Wsparcie w opracowywaniu krótko- i długoterminowych prognoz wyników i analiz
    • Rozwijanie narzędzi raportowania poprzez automatyzację procesów
    • Przygotowanie bieżących raportów wewnętrznych
    • Współpraca z działem księgowości

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia lub rachunkowość)
    • Praktyczna zaawansowana znajomość pakietu MS Excel – warunek konieczny
    • Znajomość narzędzi usprawniających system raportowania, planowania i analiz finansowych
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – słownictwo finansowe (cykliczne spotkania z Zarządem)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze kontrolingu
    • Skrupulatność i terminowość, bardzo dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
    • Pakiet benefitów pracowniczych (dofinansowanie karty Multisport, posiłków, opcja dodatkowego ubezpieczenia)

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać klikając przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Activ Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a („Activ Investment”).

    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Przesłanie do spółki Activ Investment danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Activ Investment w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
    Polityka Prywatności