Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. raportów i analiz (Power BI/ SQL)

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kompleksowych analiz na potrzeby kadry zarządzającej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi raportowych

  • samodzielne projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie wybranych raportów

  • przygotowywanie, utrzymanie i rozwój modeli danych

  • projektowanie i budowa struktur hurtowni danych będących źródłem dla modeli i raportów

  • opracowywanie modeli prognostycznych wspierających procesy operacyjne

  • udział w administrowaniu systemem raportowym

  • współpracę z Działem IT i Pionami Biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej

Nasze wymagania

  • dobra znajomość SQL

  • znajomość PowerBI

  • bardzo dobra znajomości MS Excel

  • rozwinięte zdolności analityczne

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość usług Azure (głównie Azure Analysis Services)

To oferujemy

  • możliwość pracy w Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • możliwości rozwoju oraz nauki nowych narzędzi

  • sympatyczną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • szkolenia profilaktyczne

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników