Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Raportowania - bez doświadczenia

HRK S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów operacyjnych i finansowych oraz analiz,

  • Zarządzanie danymi raportów,

  • Praca na Excelu,

  • Utrzymanie i obsługa systemu raportów,

  • Współpraca z innymi międzynarodowymi działami.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunki: Ekonomia/ Finanse/ Rachunkowość,

  • Płynna znajomość języka polskiego,

  • Znajomość języka angielskiego min B2,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz przedstawiania jasnych wniosków,

  • Bardzo dobra znajomość Excela.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną,

  • Dofinansowanie do kursów,

  • Ubezpieczenie i pakiet emerytalny,

  • Możliwości rozwoju z obszarze finansów i funduszy inwestycyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

HRK S.A.

Zespół HRK SSC/BPO specjalizuje się w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami z całego świata i wspieramy naszych klientów w budowaniu struktur organizacji od podstaw, przekształcaniu ich w centra kompetencyjne oraz w realizacji pojedynczych rekrutacji.

Zespół realizuje pełne spektrum projektów - od poziomu entry level, poprzez stanowiska specjalistyczne, managerskie oraz dyrektorskie (executive search). Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji na stanowiska w obszarze: finanse and księgowość, HR, operacje, obsługa klienta, czy helpdesk.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy