Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. raportowania i analiz

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie cyklicznych raportów z bieżącymi wynikami operacyjnymi oddziału oraz prognozami, estymacją na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby kadry liderskiej i managerskiej;

  • Weryfikowanie danych, zgodności raportów wewnętrznych;

  • Monitorowanie wyników pracy poszczególnych zespołów/ projektów – raporty KPI, AHT;

  • Czynny udział w tworzeniu i implementacji narzędzi analitycznych i reportingowych;

  • Realizowanie dodatkowych obowiązków z zakresu raportowania zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym profilu;

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w obszarze ekonomii, ekonometrii, statystyki, analityki lub pokrewnych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w tym biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Dokładność, skrupulatność w podejściu do wykonywanych zadań;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (poziom B2);

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Zróżnicowany pakiet kafeteryjny dla każdego pracownika: prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Coś dla Twojego zdrowia: warzywne wtorki, owocowe czwartki, udział w różnego rodzaju imprezach sportowych, wyjściach integracyjnych;

  • Szacunek, który łączy: stawiamy na różnorodność w miejscu pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

W Arvato Financial Solutions żyjemy w otwartym i zróżnicowanym środowisku biznesowym, w ramach którego oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość poznania różnych obszarów zawodowych. Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w IT, administracji, sprzedaży, czy po prostu planujesz zmienić ścieżkę kariery – dla nas liczą się umiejętności.

Przewiń do profilu firmy