Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. raportowania i analiz

arvato FinanceO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie cyklicznych raportów z bieżącymi wynikami operacyjnymi oddziału oraz prognozami, estymacją na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby kadry liderskiej i managerskiej;
  • Weryfikowanie danych, zgodności raportów wewnętrznych;
  • Monitorowanie wyników pracy poszczególnych zespołów/ projektów – raporty KPI, AHT;
  • Czynny udział w tworzeniu i implementacji narzędzi analitycznych i reportingowych;
  • Realizowanie dodatkowych obowiązków z zakresu raportowania zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym profilu;
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w obszarze ekonomii, ekonometrii, statystyki, analityki lub pokrewnych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w tym biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Dokładność, skrupulatność w podejściu do wykonywanych zadań;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (poziom B2);

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zróżnicowany pakiet kafeteryjny dla każdego pracownika: prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Coś dla Twojego zdrowia: warzywne wtorki, owocowe czwartki, udział w różnego rodzaju imprezach sportowych, wyjściach integracyjnych;
  • Szacunek, który łączy: stawiamy na różnorodność w miejscu pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

W Arvato Financial Solutions żyjemy w otwartym i zróżnicowanym środowisku biznesowym, w ramach którego oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość poznania różnych obszarów zawodowych. Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w IT, administracji, sprzedaży, czy po prostu planujesz zmienić ścieżkę kariery – dla nas liczą się umiejętności.

Młodszy Specjalista ds. raportowania i analiz, Uniwersytecka 13, Katowice