Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Raportowania i Analiz

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.O firmie

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.

Złota 59

Warszawa

Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując swoim Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku. Misją domu maklerskiego jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie Klientów.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Absolwent szkoły wyższej na kierunku finanse, ekonomia, rachunkowość, metody ilościowe lub pokrewnym
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka SQL oraz praktyczna umiejętność pisania zapytań
  • Biegłość w analizie danych, umiejętność obróbki dużej ilości informacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, rzetelność i skrupulatność
  • Komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów w obszarze finansów, cyklicznych oraz ad-hoc
  • Tworzenie nowych raportów i narzędzi wspomagających raportowanie
  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznych systemów raportowych
  • Automatyzacja i optymalizacja bieżących rozwiązań dotyczących raportowania
  • Interpretacja i prezentowanie wyników dotyczących przeprowadzanych analiz
  • Analiza danych, trendów i rentowności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w departamencie operacyjno-finansowym renomowanego domu maklerskiego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem w tytule
„Specjalista ds. Raportowania i Analiz

TMS Brokers zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie w przyszłości, prosimy o dołączenie do aplikacji treści następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ten podmiot, w szczególności w celu przedstawiania mi nowych ofert pracy, zapraszania do wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach oraz sprawdzania możliwości mojego uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie. Przyjmuję do wiadomości, że niniejsza zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy