Młodszy Specjalista ds. raportowania

Maspex

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów

  • współpraca z biznesem w celu zbierania i uszczegółowienia wymagań

  • doskonalenie struktury raportów w celu poprawy ich użyteczności

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz MS Excel

  • znasz podstawy SQL/T-SQL

  • jesteś osobą skrupulatną, bardzo dobrze zorganizowaną, potrafiącą zaplanować swoje działania i dążyć do realizacji postawionych celów

  • rozumiesz biznes, potrafisz współpracować z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • lubisz pracować na danych i potrafisz wyciągać z nich wnioski

  • potrafisz budować i interpretować wskaźniki biznesowe

  • potrafisz pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie

  • znasz język angielski w stopniu dobrym

  • posiadasz wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ścisłe/techniczne

Mile widziane

  • znajomość systemów klasy BI

  • doświadczenie w projektowaniu raportów i/lub aplikacji analitycznych dla biznesu

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać"

  • program szkoleń dopasowany do Twoich potrzeb

  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, zajęcia z języka angielskiego, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny i inne.

  • możliwość jednego dnia pracy zdalnej w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

  • dofinansowanie posiłków/obiadów

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie w formie online - rozmowa o doświadczeniu

2

Spotkanie w biurze, zadanie rekrutacyjne, decyzja.

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za raportowanie danych w narzędziu Qlik Sense i Excel. Do podstawowych zadań będzie należało zbieranie wymagań i potrzeb biznesowych a następnie przygotowanie raportów i ich dystrybuowanie.

Lubisz pracę z danymi? Potrafisz poszukiwać rozwiązań?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie.