Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Raportowania

POLBRUK S.A.

Chełmżyńska 249

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Spółki,

  • Automatyzacja raportowania,

  • Rozwijanie systemu BI (Qlikview),

  • Tworzenie narzędzi wspierających pozostałe komórki Spółki,

  • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: ekonometria, ekonomia, zarządzanie, analityka gospodarcza, informatyka itp.),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel),

  • Zdolności analityczne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1 lub wyższy),

  • Dokładność i systematyczność,

  • Otwartość i komunikatywność,

  • Dobra organizacja pracy i zdolność sprawnego działania, również pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi i technik programistycznych będzie ważnym atutem (VBA, Python, SQL itp.).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia,

  • Wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji ACCA, CIMA,

  • Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy,

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy