Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Farm

Columbus Energy S.A.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych

  • wykonywanie obmiarów robót oraz przygotowywanie zamówień materiałów

  • koordynacja prac podwykonawców i rozliczanie wykonanych robót

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji formalno-prawnej dla obiektów energetycznych

  • odbywanie wizyt technicznych na instalacjach

  • kontakt z inwestorem/klientem

  • kontakt z urzędami administracyjnymi i samorządowymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz dobrej znajomości MS PowerPoint

  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych

  • zaangażowania i chęci uczenia się nowych rzeczy oraz gotowości do zmian

  • komunikatywności i umiejętności efektywnej pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • mile widziana wiedza w zakresie instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • dostęp do opieki medycznej oraz kartę Multisport

  • bardzo dobra atmosfera pracy, nastawienie na pracę w zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy