Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Wysyłki

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • nadzór nad przebiegiem procesu konfekcjonowania
    • wsparcie Koordynatora w kontroli i nadzorze nad prawidłowością tworzonej dokumentacji
    • prowadzenie analizy jakości pracy grup konfekcjonujących
    • raportowanie

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pracy w magazynie lub logistyce magazynowej
    • znajomości zasad gospodarki magazynowej
    • umiejętności obsługi komputera - pakiet MS Office (Qguar mile widziane)
    • wysokiej motywacji do pracy i zaangażowania
    • dyspozycyjności (praca w godzinach 14-22; 22-6)
    • odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    top
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy),
    • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów,
    • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
    • dobrą atmosferę w pracy oraz imprezy integracyjne.
    top