Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. realizacji zamówień

Selena SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów rozliczeniowych (faktury, korekty, WZ, listy przewozowe)

  • Wprowadzanie i uzupełnianie danych w systemie

  • Prowadzenie zestawień rozliczeniowych

  • Współpracę z pozostałymi działami w firmie

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie nauki,

  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Precyzja i terminowości w wykonywaniu obowiązków

  • Otwartości na nowe wyzwania

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy