Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rejestracji leków

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawnaO firmie

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procedur rejestracji produktów leczniczych w Polsce i Unii Europejskiej,

  • Sporządzanie części administracyjnej dokumentacji rejestracyjnej, zmianowej, re rejestracyjnej w formacie CTD, eCTD,

  • Nadzór nad procedurami rejestracji, re-rejestracji oraz zmian w dokumentacji produktu leczniczego,

  • Współpraca z Agencjami rejestracyjnymi,

  • Organizacja i czynny udział w prowadzeniu testów czytelności ulotek,

  • Udział w pracach związanych z przygotowaniem druków informacyjnych oraz projektów graficznych ulotek i opakowań leków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu farmaceutycznym, medyczny, chemicznym lub pokrewnym,

  • Doświadczenia w firmie farmaceutycznej (mile widziane),

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz łatwości w formułowaniu myśli i wniosków także w formie pisemnej,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Skrupulatności w wykonywaniu zadań,

  • Gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji,

  • Doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji rejestracyjnej w formacie CTD i eCTD (będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenia w prowadzeniu procedur rejestracji, zmian, re-rejestracji, notyfikacji produktów leczniczych (będzie dodatkowym atutem),

  • Umiejętności składania dokumentacji rejestracyjnej do Agencji rejestracyjnych za pośrednictwem portali CESP, ePUAP, EMA Gateway (będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Na stałe pracę w trybie hybrydowym: biuro/dom,

  • Przejrzystą ścieżkę kariery,

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia wstępne oraz merytoryczne,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kafeteria MyBenefit

  • Na stałe pracę w trybie hybrydowym

SciencePharma to dynamicznie rozwijająca się, polska firma consultingowa działająca na rynku farmaceutycznym od 2004r. Nasz zespół realizuje ambitne projekty związany z wprowadzaniem produktów leczniczych na rynek polski i zagraniczny, badaniami klinicznymi i nieklinicznymi oraz monitoringiem działań niepożądanych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.

NAUKA, ROZWÓJ, RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

W naszym zespole znajdzie się miejsce dla osoby z doświadczeniem w obszarze rejestracji leków, a także osoby bez takiego doświadczenia.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku i realizować interesujące projekty - aplikuj!

Przewiń do profilu firmy