Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. rejestracji leków

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

Chełmska 30/34

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procedur rejestracji produktów leczniczych w Polsce i Unii Europejskiej,
  • Sporządzanie części administracyjnej dokumentacji rejestracyjnej, zmianowej, re rejestracyjnej w formacie CTD, eCTD,
  • Nadzór nad procedurami rejestracji, re-rejestracji oraz zmian w dokumentacji produktu leczniczego,
  • Współpraca z Agencjami rejestracyjnymi,
  • Organizacja i czynny udział w prowadzeniu testów czytelności ulotek,
  • Udział w pracach związanych z przygotowaniem druków informacyjnych oraz projektów graficznych ulotek i opakowań leków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu farmaceutycznym, medyczny, chemicznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenia w firmie farmaceutycznej (mile widziane),
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz łatwości w formułowaniu myśli i wniosków także w formie pisemnej,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • Gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji,
  • Doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji rejestracyjnej w formacie CTD i eCTD (będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenia w prowadzeniu procedur rejestracji, zmian, re-rejestracji, notyfikacji produktów leczniczych (będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętności składania dokumentacji rejestracyjnej do Agencji rejestracyjnych za pośrednictwem portali CESP, ePUAP, EMA Gateway (będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Na stałe pracę w trybie hybrydowym: biuro/dom,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wstępne oraz merytoryczne,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kafeteria MyBenefit
  • Na stałe pracę w trybie hybrydowym

SciencePharma to dynamicznie rozwijająca się, polska firma consultingowa działająca na rynku farmaceutycznym od 2004r. Nasz zespół realizuje ambitne projekty związany z wprowadzaniem produktów leczniczych na rynek polski i zagraniczny, badaniami klinicznymi i nieklinicznymi oraz monitoringiem działań niepożądanych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.

NAUKA, ROZWÓJ, RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

W naszym zespole znajdzie się miejsce dla osoby z doświadczeniem w obszarze rejestracji leków, a także osoby bez takiego doświadczenia.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku i realizować interesujące projekty - aplikuj!

Młodszy Specjalista ds. rejestracji leków, Chełmska 30/34, Warszawa