Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Rejestracji

SUEZ Polska Sp. z o.o.

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie odpowiednich dokumentów dotyczących zadań w zakresie realizacji usług.

  • Wprowadzanie do systemu danych operacyjnych (m.in. czas pracy, tonaż, kilometry itp.).

  • Obsługa BDO.

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji w zakresie realizowanych zleceń, kart pracy.

  • Wprowadzenie do systemu oraz weryfikacja ewidencji czasu pracy i absencji.

  • Weryfikacja i analizowanie czasu pracy kierowców na podstawie kart pracy oraz tachografów.

  • Kontakt z kierowcami w przypadku problemów związanych z rozbieżnościami w dostarczanych dokumentach.

  • Przygotowanie raportów i zestawień generowanych z programów operacyjnych.

  • Dbałość o sprawny przebieg informacji oraz dokumentów między działami.

  • Współpracę z innymi działami wspierającymi.

  • Współpraca z zespołem kierowniczym i osobami zaangażowanymi w działania związane z BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: logistyka, transport);

  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców;

  • Systematyczności, skrupulatności i umiejętności pracy z danymi;

  • Biegłej obsługi komputera – pakiet Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel;

  • Zdolności analitycznych i umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Umiejętności współpracy z innymi;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.;

  • Gotowości do pracy w zmianowym systemie czasu pracy; (06:00-14:00; 09:00-17:00)

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

SUEZ Polska staje się PreZero