Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Produktów (EU MDR)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Poleczki, 00-001 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stryker jest jedną z wiodących na świecie firm w branży medycznej. Wraz z naszymi klientami dążymy do poprawy opieki zdrowotnej. Firma oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów z dziedziny ortopedii i chirurgii oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny, które pomagają ludziom prowadzić bardziej aktywne i bardziej satysfakcjonujące życie. Produkty i usługi firmy Stryker są dostępne w ponad 100 krajach.

    Źródłem naszego sukcesu są zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników. W firmie Stryker jesteśmy dumni z naszych wyjątkowych produktów, które pomagają naszym klientom w ulepszaniu opieki zdrowotnej i przyczyniają się do poprawy jakości życia.

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Poleczki

    Specjalista ds. Rejestracji jest odpowiedzialny za rerejestrację produktów w Polsce w ramach MDR, weryfikację zgodności produktów Stryker, zapewnienie spełnienia obowiązków regulacyjnych i terminowego dostępu do rynku, zgodnie z wymogami oznakowania CE do celów rejestracji produktu.

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskanie dokumentacji rejestracyjnej produktów z międzynarodowych zakładów produkcyjnych lub od centralnego zespołu dedykowanego projektowi EU MDR i dostosowanie jej do wymogów rejestracji krajowej
    • Rozwijanie ścisłej współpracy i komunikacji z międzynarodowymi zakładami produkcyjnymi / Centralnym Zespołem EU MDR celem zapewnienia terminowego zgłaszania dokumentacji i dogłębnego zrozumienia lokalnych wymogów regulacyjnych
    • Kontakt z konsultantami i dystrybutorami firmy Stryker w celu monitorowania i zapewnienia terminowego składania dokumentacji
    • Przeglądanie zmian danych produktu, które mogą mieć wpływ na istniejące lub trwające rejestracje i dostawy produktów
    • Przeglądanie wniosków wiązanych z rozporządzeniem w sprawie wyrobów medycznych (MDR), które mogą mieć wpływ na istniejące lub trwające rejestracje i dostawy produktów
    • Przegląd dokumentacji rejestracyjnej specyficznej dla danego kraju w celu zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami
    • Uzupełnianie bazy danych rejestrowanych produktów i wsparcie we wprowadzaniu produktów do odpowiednich systemów aby zapewnić terminowe wprowadzenie ich na rynek
    • Dostarczanie raportów dla kierowników RAQA oraz współpraca z zespołem EMEA RA w celu planowania i dostarczania przeglądów dokumentacji w odpowiednim czasie
    • Zgłaszanie kierownictwu EMEA RA niezgodności produktów z wymaganiami rejestracyjnymi i potencjalnych problemów dotyczących bezpieczeństwa pacjentów
    • Terminowe informowanie kierowników EMEA RA o wpływie zmian na proces rejestracji / wprowadzania produktów na rynek.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Znajomość wymagań rejestracyjnych będzie dodatkowym atutem
    • Sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość
    • Umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu
    • Wytrwałość w dążeniu do celu oraz wysoko rozwinięta komunikatywność
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i wysoki poziom zaangażowania
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Gotowość do pracy nad zróżnicowanymi projektami w międzynarodowym zespole RAQA

    Oferujemy:

    • Umowa na czas określony – 33 miesiące
    • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z kwalifikacjami i kompetencjami
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego
    • Parking pracowniczy oraz darmowy autobus na linii Metro Imielin / Lotnisko Chopina
    • Opieka medyczna Medicover
    • Dobrowolne ubezpieczenie na życie
    • Grupowy plan emerytalny
    • Dofinansowanie karty Multisport
    • Dofinansowanie posiłków
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom