Młodszy Specjalista ds rekalkulacji

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zmian do umów: rekalkulacja kontraktów (wydłużenie umowy, skrócenie umów, zmiana limitu km)

  • Kontakt i Klientami VWFS, (e-mail, telefon)

  • Kontakt z Pracownikami VWFS z działu sprzedaży flotowej (e-mail, telefon)

  • Kompletowanie dokumentacji

  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji

  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu

  • Współpraca z innymi departamentami

  • Obsługa korespondencji przychodzącej

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z Klientem

  • Jesteś otwarty/a i asertywny/a

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Umiejętności analityczne są Twoją mocną stroną

To oferujemy

  • Forma współpracy w oparciu o umowę zlecenie (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)

  • Hybrydowy model pracy

  • Biuro w centrum Warszawy

  • Dedykowane szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy na oferowanym stanowisku

  • Pracę w nowoczesnym środowisku motoryzacyjno – finansowym

  • Owocowe poniedziałki i środy

Benefity

  • owoce

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy