Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Reklamacji Chargeback

eService Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa reklamacji kartowych (Chargebacks) zgodnie z wewnętrznymi procedurami i regulacjami Organizacji Płatniczych

  • aktywne wsparcie Spółki w realizacji projektów biznesowych i operacyjnych, w tym projektów międzynarodowych, dla największych i najbardziej wymagających biznesów na rynku płatności kartowych

  • planowanie nowych rozwiązań dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego

  • możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego z Akceptantami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • dobra obsługa komputera, w szczególności znajomość programów MS Excel, MS Access, MS Word

  • zdolności analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze procesu reklamacyjnego Chargeback w firmach będących agentami rozliczeniowymi (lub o podobnym profilu, np. banki)

  • dobra znajomość przepisów wiodących Organizacji Płatniczych (VISA i MASTERCARD) w obszarze rozpatrywania reklamacji

  • znajomość języka hiszpańskiego i/ lub języka niemieckiego na poziomie min. B1

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International. Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Przewiń do profilu firmy