Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. reklamacji

Pharmalink Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacji jakościowych, ilościowych, zwrotów;

  • Rejestrowanie reklamacji, sporządzanie protokołów;

  • Prowadzenie postępowania wyjaśniającego reklamacje (wykonywanie protokołów z oględzin, zdjęć, dokument ubytku w systemie);

  • Sporządzanie pism do odbiorców dotyczące reklamacji i zwrotów;

  • Wystawianie listów przewozowych i zleceń odbioru zwracanych, reklamowanych produktów od odbiorców;

  • Analiza raportów magazynowych;

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zwrotów produktów wycofanych/wstrzymanych z obrotu;

  • Zgłaszanie reklamacji do dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Dokładność oraz punktualność;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego;

  • Koszyk benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • pikniki rodzinne

  • Ubezpieczenie lekowe

Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.