Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. reklamy Google Ads (SEM)

TOPSEARCH Sp. z o.o.O firmie

  • Wojciechowska 7J, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

TOPSEARCH Sp. z o.o.

Wojciechowska 7J

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie kampanii reklamowych w Google Ads m.in.: strategia, dobór słów kluczowych i stron internetowych, tworzenie tekstów reklamowych,

  • analiza wyników, wyciąganie wniosków i przeprowadzanie optymalizacji,

  • tworzenie cyklicznych raportów,

  • analiza zachowań użytkowników,

  • konfiguracja i wdrażanie kodów trackingowych,

  • współudział w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań wspomagających pracę.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie marketingiem, reklamą, mediami społecznościowymi,

  • znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny,

  • umiejętność analogicznego myślenia i wyciąganie wniosków z danych liczbowych,

  • dokładność oraz zwracanie uwagi na szczegóły,

  • praktyczna znajomość Microsoft Excel, narzędzi Google i sprawna obsługa komputera,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone projekty,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia kampanii w Google Ads,

  • posiadanie certyfikatów Google,

  • styczność z Google Analytics,

  • znajomość GTM,

  • podstawy HTML, tworzenia stron i grafiki.

To oferujemy

  • uporządkowaną pracę z jasnym zakresem odpowiedzialności, procedur i mierzalnych rezultatów,

  • stabilne zatrudnienie w dowolnej formie (umowa o pracę, umowa zlecenia lub B2B),

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku w Polsce,

  • szkolenia z zakresu oferowanych usług,

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • dobrą atmosferę pracy i życzliwość współpracowników.

TopSearch to niewielka, ale doświadczona agencja marketingu internetowego skupiona na obszarze reklamy w wyszukiwarkach (Google Ads). Prowadzimy działania poprawiające widoczność firm w Internecie z naciskiem na realizacje celów sprzedażowych (transakcje w sklepach internetowych, pozyskiwanie danych kontaktowych w branżach B2B oraz B2C).

Przewiń do profilu firmy

Praca w okresie pandemii:

Docelowo praca stacjonarna na pełny etat w biurze w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej (poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00). Obecnie (ze względu na pandemię) pracujemy zdalnie, ale jest możliwość korzystania z biura.