Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. reklamy internetowej (Google Ads)

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • Stary Rynek 20, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Stary Rynek 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja kampanii Google i Facebook Ads;

  • Planowanie działań strategii reklamowych w Internecie dla Klientów;

  • Stały monitoring, analiza efektywności, optymalizacja oraz raportowanie prowadzonych działań;

  • Planowanie budżetów reklamowych;

  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Zainteresowanie marketingiem w Internecie;

  • Analityczne myślenie i umiejętność analizy statystyk reklamowych;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • Samodzielność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania.

Mile widziane

  • Znajomość Google Ads, Facebook Business Manager, Google Tag Manager, Google Analytics.

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • Stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;

  • Brak nadgodzin i realny life & work balance;

  • Pakiet medyczny LuxMed oraz kafeteria MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;

  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;

  • Pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Bydgoszczy, Poznania lub całkowitą pracę zdalną;

  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy