Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Młodszy specjalista (Junior)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Młodszy Specjalista ds. RekrutacjiNumer ref.: 201109-5EKVO
Twoje zadania:
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych do projektów z obszaru IT i inżynierii przemysłowej (Programiści, Testerzy, Analitycy, PM, IT Support)
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych, a docelowo także spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Rekomendowanie kandydatów do projektów realizowanych w Białymstoku oraz w innych oddziałach
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz obecnymi pracownikami Sii
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi wspierających proces rekrutacji
  • Wsparcie w prowadzeniu działań PR i Employer Branding
  • Aktywne budowanie wizerunku Sii na rynku pracy
Twoje umiejętności:
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane z obszaru IT)
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z kandydatami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnego radzenia sobie ze stresem

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne