Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Work & People

4 5005 500 brutto / mies.
  • Bielawa

    Bielawa, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • selekcja aplikacji Kandydatów,

  • umawianie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

  • wsparcie w bieżącej pracy na każdym etapie rekrutacji pracowników,

  • publikacja ogłoszeń o pracę,

  • przygotowywanie dokumentacji dla pracowników,

  • tworzenie raportów z wykorzystaniem systemów HR oraz rejestrów współpracowników, tworzenie baz danych.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w procesach rekrutacji (mile widziane),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyniku,

  • wysoka kultura osobista, silna samoorganizacja oraz wielozadaniowość.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilną współpracę w firmie, która dynamicznie się rozwija i sukcesywnie zwiększa swoją pozycję rynkową,

  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji (4500-5500zł brutto wynagrodzenia podstawowego +pakiet premiowy),

  • pracę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym,

  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,

  • bogaty pakiet benefitów.

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) . Od ponad 12 lat wspieramy koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych, a także pracy tymczasowej.

Przewiń do profilu firmy