Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.
To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!
Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

POSZUKUJEMY

MŁODSZEGO SPECJALISTY

DS. REKRUTACJI

Twoje zadania:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów poprzez standardowe i niestandardowe źródła
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej oraz agencjami rekrutacyjnymi
  • Bieżące monitorowanie kluczowych wskaźników związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych oraz sporządzanie raportów i zestawień
  • Aktywne działania Employer Branding
  • Wsparcie działu HR (m. in. wdrożenia, plany rozwoju, zarządzanie absencją)

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w masowej rekrutacji na stanowiska
    produkcyjne (mile widziane doświadczenie na stanowisku
    rekrutera w APT)
  • Lubisz tworzyć nowe rozwiązania, pracować w dynamicznym
    środowisku i nie masz problemu z otwartą komunikacją
  • Jesteś konsekwentna/y i nastawiona/y na osiąganie
    rezultatów
  • Potrafisz skutecznie poruszać się w
    Social Mediach

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem firmy
    Randstad Services
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Opiekę medyczną
    Medicover
  • Produkty Unilever
    w atrakcyjnych cenach
  • Karta OK System
  • Szkolenia
  • Najlepsze na świecie
    LODY

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy