Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • docelowo samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów

  • docelowe przeprowadzanie spotkań i rozmów z kandydatami oraz weryfikacja ich umiejętności i doświadczenia (również w pozostałych lokalizacjach salonów – Gdynia, Sopot lub Olsztyn)

  • aktywne poszerzanie źródeł pozyskiwania kandydatów oraz zarządzanie kanałami komunikacji z kandydatami

  • bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych

  • zainteresowanie tematyką rekrutacji i chęć rozwoju w tym obszarze

  • praktyczna znajomość procesów i metodologii rekrutacyjnych

  • nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju swoich umiejętności i kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia w zakres obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Czy znasz GRUPĘ ZDUNEK? Nasza firma to ponad 40 letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Klientom oferujemy nie tylko samochody i serwis, ale także wysokiej klasy obsługę, której potwierdzeniem są liczne nagrody oraz zaufanie naszych Klientów.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy każdego dnia, dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do sukcesu firm

Przewiń do profilu firmy