Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

EUVIC Sp. z o.oO firmie

EUVIC Sp. z o.o

Przewozowa 32

Gliwice

Dlaczego Euvic?

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Grupa Technologiczna Euvic skupia firmy informatyczne z całej Polski i zatrudnia ponad 2000 specjalistów. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to kilkaset różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy osobę elastyczną i otwartą na współpracę z innymi zespołami w ramach grupy firm.

Praca w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji z najlepszą kawą w mieście 😊

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • Lubisz ludzi i jesteś osobą komunikatywną o łagodnym usposobieniu,
  • Jesteś odpowiedzialny i cierpliwy oraz sumiennie podchodzisz do realizacji zadań,
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim,
  • Potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej,
  • Chcesz rozwijać nowe kompetencje.

Poznaj zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Wstępna selekcja nadesłanych aplikacji,
  • Odpowiedzialność za pierwszy kontakt z kandydatem,
  • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
  • Koordynowanie rozmów technicznych,
  • Zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacji,
  • Bieżące wsparcie działu HR.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze telefonicznej,
  • Znajomość branży IT.

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie i stałe godziny pracy (8:00 – 16:00),
  • Rozwój kompetencji w zakresie branży IT,
  • Platforma kafeteryjna (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, benefit sportowy, pakiet rozrywkowy),
  • Imprezy integracyjne,
  • Przyjazna atmosfera oraz bieżące wsparcie ze strony zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

  • Lokalizacja
    Gliwice
  • Liczba wakatów
    1
  • Doświadczenie
    brak
  • Rodzaj umowy
    do uzgodnienia
  • Wymiar etatu
  • Wynagrodzenie
  • Benefity
    prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wydarzenia sportowe
  • Work life balance
    Work&Chill
  • Szkolenia
    dopasowane do Twoich potrzeb

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy