Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska asystenckie i specjalistyczne

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów i umiejętne korzystanie z nich w zależności od potrzeb

  • Udział w projektach employer brandingowych (inicjatywy wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Współpracę w obszarze komunikacji wewnętrznej (przygotowywanie materiałów na temat podejmowanych inicjatyw związanych z rekrutacją, EB, HR, rynkiem pracy)

  • Zarządzanie kanałami komunikacji

  • Udział w projektach HR na poziomie grupy VIG w Polsce

  • Optymalizacja aktualnie działających już procesów wewnętrznych, jeśli tego wymagają :)

Nasze wymagania

  • Kreatywność i poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze employer brandingu i rekrutacji

  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych w komunikacji z potencjalnymi kandydatami (FB, Instagram, LinkedIn, etc.)

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL)

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • Bardzo dobra znajomość MS Power Point i MS Excel

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w którym część projektów/zadań wykonujemy wspólnie

  • Kompleksowe wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki

  • Udziału w projektach nie tylko z obszaru EB, ale również z całego „miękkiego” HR (onboarding, oceny okresowe i modele kompetencji, programy rozwojowe, badanie zaangażowania, EVP, inicjatywy propracownicze, etc.)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na zmiany w procesach, które już istnieją

  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów: opieką medyczną, kartą sportową i zniżkami na wszystkie produkty naszych spółek

  • Możliwość dojazdu do biura autobusem firmowym ze Śródmieścia

  • Dofinansowania do kursów językowych, szkoleń, studiów podyplomowych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)

  • Parking dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy