Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Zgłoś się do nas!

Obecnie do naszego oddziału w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy zmotywowanej osoby do podjęcia pracy pełnej wyzwań na stanowisku: młodszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników tymczasowych oraz na stałe do naszych klientów (głównie niższego oraz średniego szczebla)

  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientem, kandydatami, pracownikami

  • bieżąca obsługa klienta

  • administracja dokumentacji pracowniczej

  • opieka nad pracownikami tymczasowym

  • przygotowywanie raportów/danych/zestawień

  • udział we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania pracodawcy

  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy

  • umiejętności pracy w zespole, jak również pod presją czasu

  • czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w dynamicznym środowisku pracy

Pracodawca oferuje

  • pracę w biurze w Grodzisku Mazowieckim

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat, możliwość nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej, legimi)

  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwijających posiadane umiejętności

  • możliwości rozwoju w ramach struktury

  • codzienne wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

jeżeli

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność bycia partnerem dla klienta

  • jesteś pomysłowy, kreatywny i mocno zorientowany na wynik

  • jesteś osobą energiczną, potrafiącą odnaleźć się w dynamicznych warunkach - każdego dnia mierzymy się z nowymi wyzwaniami w naszej pracy i musimy szybko oraz skutecznie reagować

  • lubisz kontakt z ludźmi - będzie to największa część Twojej codziennej pracy!

  • Aplikuj do nas już dziś !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy