Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Medipe

  • Adama Mickiewicza 36a, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Medipe

Adama Mickiewicza 36a

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskujesz kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,

  • Przyjmujesz i obsługujesz zgłoszenia (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy z osobami zainteresowanymi),

  • Bezpośrednio i telefonicznie przedstawiasz propozycje pracy w Niemczech,

  • Budujesz długofalowe relacje z Opiekunkami pracującymi z firmą,

  • Przygotowujesz dokumentację związaną z podjęciem współpracy przez Opiekunów.

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu swobodnych rozmów telefonicznych,

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta,

  • Pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki,

  • Praca pod presją czasu nie sprawia Ci kłopotu.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne oraz wsparcie opiekuna,

  • Pracę z perspektywami w firmie funkcjonującej już ponad 10 lat,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Umowę dostosowaną do Twoich potrzeb i pakiet benefitów,

  • Przyjazna atmosfera i możliwość pracy z inspirującymi ludźmi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne