Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Medipe

  • Adama Mickiewicza 36a, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Medipe

Adama Mickiewicza 36a

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskujesz kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,

  • Przyjmujesz i obsługujesz zgłoszenia (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy z osobami zainteresowanymi),

  • Bezpośrednio i telefonicznie przedstawiasz propozycje pracy w Niemczech,

  • Budujesz długofalowe relacje z Opiekunkami pracującymi z firmą,

  • Przygotowujesz dokumentację związaną z podjęciem współpracy przez Opiekunów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu swobodnych rozmów telefonicznych,

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta,

  • Praca pod presją czasu nie sprawia Ci kłopotu.

  • Sprawnie obsługujesz komputer i poruszasz się w środowisku Microsoft Office,

  • Jesteś otwarty, uśmiechnięty i lubisz kontakt z klientem,

  • Przejmujesz Inicjatywę i konsekwentnie realizujesz zadania,

  • Wielozadaniowość nie jest Ci straszna!

To oferujemy

  • Forma współpracy dostosowana do Twoich oczekiwań,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia za skuteczną realizację celów,

  • Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające Twoje kompetencje,

  • Benefity m.in.: prywatna opieka medyczna,

  • Spotkania integracyjne działowe i firmowe,

  • Niekorporacyjna atmosfera :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne