Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Projektów HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

    Nasza firma powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie. W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
    I PROJEKTÓW HR
    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

    • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla,
    • publikację ogłoszeń oraz selekcję dokumentów aplikacyjnych nadsyłanych przez kandydatów,
    • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy,
    • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami oraz przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom,
    • realizację różnorodnych projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
    • opracowywanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych

    W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

    • pracę w miłej atmosferze oraz możliwość nauki i rozwoju w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość udziału w tworzeniu i wdrażaniu różnorodnych projektów z obszaru HR,
    • elastyczne godziny pracy,
    • różnorodne benefity m.in. owocowe poniedziałki oraz prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę,
    • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

    Zatem jeżeli:

    • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (mile widziane kierunki pokrewne: ZZL, psychologia, socjologia),
    • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe z obszaru rekrutacji i selekcji,
    • interesujesz się tematyką z zakresu rekrutacji, szkoleń, EB oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze,
    • wykazujesz w pracy inicjatywę i zaangażowanie,
    • masz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,

    Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Prawniczą Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)."

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa.
    2. dane kontaktowe inspektora ochrony danych w Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa: tel.: 22 /489-34-66, adres poczty elektronicznej: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia.
    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.
    6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    8. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, określonym w art.  221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji;
    9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.