Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń (m/k)

Nestlé PurinaO firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, inżynieryjne, w tym:
  • Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem;
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych;
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych zgodnie z polityką Nestle.
  • Uczestniczenie w targach pracy, giełdach pracy we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach
  • Wykonywanie wszelkich prac administracyjnych powiązanych z procedurą zatrudniania i organizacją wdrożenia nowych pracowników
  • Organizacja szkoleń zgodnie z obowiązującą procedurą i zapotrzebowaniem
  • Współpraca z dostawcami szkoleń oraz nadzór nad procesami zakupowymi szkoleń w systemie SAP
  • Zarządzanie szkoleniami technicznymi (BHP, SEP, wózki widłowe)
  • Administrowanie bazą szkoleń w systemie SAP i prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonała organizacja pracy i orientacja na cel
  • Dynamika w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce
  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)
  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé
  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • Pakiet dla rodzina: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt
  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych
  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • wyprawka dla noworodka
  • mleko dla niemowląt
  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego

Etapy rekrutacji

1

rozmowa rekrutacyjna on-line

2

prezentacja oferty współpracy

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina.

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń (m/k), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)