Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Wdrożenia

  • Poznań, Głuchowo (pow. poznański), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, Głuchowo (pow. poznański), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twoje zadania polegać będą na:

  • wsparciu procesów rekrutacyjnych dla wszystkich stanowisk w firmie tj.:
    • badanie oczekiwań biznesu w zakresie potrzeb rekrutacyjnych,
    • opracowywanie i umieszczanie ogłoszeń o pracę,
    • selekcja aplikacji,
    • przeprowadzenie wywiadów telefonicznych i rekomendowanie najlepszych kandydatów,
    • opracowywanie raportów.
  • wsparciu procesów wdrożeniowych (on-boarding) pracowników tj.:
    • organizacja szkoleń dla nowych pracowników (rezerwacja noclegów, zamawianie cateringu, kontakt z uczestnikami),
    • aktualizowanie materiałów wdrożeniowych.

  • posiadasz wykształcenie wyższe preferowane kierunki to zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, doradztwo zawodowe i personalne, socjologia,
  • możesz pochwalić się przynajmniej półrocznym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w dziale HR lub w agencji doradztwa personalnego),
  • potrafisz komunikatywnie porozumiewać się w języku angielskim (min. poziom B2),
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • świetnie organizujesz własną pracę,
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer, a w szczególności program Excel,
  • świetnie rozumiesz potrzeby biznesu, a także potrafisz budować długotrwałe relacje,
  • charakteryzuje Cię zaangażowanie i dokładność w działaniu,
  • lubisz i potrafisz współpracować w zespole,
  • wykazujesz się proaktywną postawą w codziennych działaniach,
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną oraz zorientowaną na rezultat.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się